Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmierć dziecka. Rodzinna tragedia.

Zwłoki dziecka znaleziono w mieszkaniu w Istebnej. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Dzisiaj 28 kwietnia około godz. 6.00 dyżurny Policji został poinformowany telefonicznie o śmierci małoletniego dziecka w jednym  z mieszkań w Istebnej. Zespół reanimacyjny, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon dziecka. Ustalono, że jest to 4-letnia dziewczynka. Na miejscu cały czas pracuje zespół śledczych, którzy zabezpieczają ślady. Niewykluczony jest udział osób trzecich. Przyczyny śmierci dziecka zostaną potwierdzone podczas sekcji zwłok – mówi mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Jak nas poinformował anonimowy informator:

„To było uduszenie. MATKA ZABIŁA WŁASNE DZIECKO.”

-----------------------

Jak dowiedział się nasz reporter:

"Jak mówią mieszkańcy Istebnej kobieta leczyła się psychiatrycznie a całe zdarzenie to rodzinna tragedia wynikająca z nieszczęśliwego splotu zdarzeń"

KOD

Edycja: 15:43
Rafał Domagała, rzecznik prasowy Cieszyskiej Policji uzupełnia podane wcześniej informacje  - Grupa śledczych, która zabezpieczała ślady na miejscu ustaliła wstępnie, że śmierć dziecka nastąpiła prawdopodobnie na skutek uduszenia. Przyczyny śmierci dziewczynki zostaną potwierdzone ostatecznie podczas sekcji zwłok. W tej sprawie została również zatrzymana jedna osoba. Jutro prokurator prowadzący śledztwo z udziałem zatrzymanej osoby będzie wykonywał czynności procesowe. Policyjni śledczy cały czas wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.  

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: