Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Słuchaj w radiu o oryginalnych!

Głosowanie na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego zostało zakończone! Wśród internautów - użytkowników Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL, cieszyło się ogromną popularnością. Już jutro 6.03.2013r. po godz. 9.00 włączcie Radio Katowice. Tam na antenie Lucyna Ligocka- Kohut koordynatorka konkursu i Dorota Kochman, dziennikarka naszego portalu zdradzą kulisy konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego.

Panie do tańca i różańca, te które potrafią się ubrać i pokazują niezwykłą klasę – po prostu kobiety oryginalne - takie zgłoszono do konkursu ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej, któremu patronowała nasza redakcja, na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego.
Spośród kilkunastu zgłoszonych pań wybrano Złotą Piątkę, czyli te kobiety, na które zgłoszenia zdecydowało się wysłać najwięcej osób. Do 4 marca można było oddawać głosy za pośrednictwem naszego portalu na Złotą Piątkę – Czesławę Itner, Danutę Cieślawską, Anetę Pońc, Annę Łacek i Władysławę Magierę. W sumie w trakcie głosowania oddano prawie 1000 głosów.

Już jutro 6 marca 2013r.tuż po godz. 9:00 na antenie Polskiego Radia Katowice na 102,2FM 103 FM, będzie można posłuchać więcej na temat konkursu. W programie – Stylowy zawrót głowy autorstwa redaktor Anny Musialik gościć będą  Lucyna Ligocka Kohut, komisarz konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego i Dorota Kochman, dziennikarka naszego portalu. Zapraszamy!

Już dziś zapraszamy też na uroczystą galę, podczas której ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Wtedy też już po raz piąty odbędzie się Pokaz Mody Anny Drabczyńskiej z okazji Dnia Kobiet. Finałowa Gala konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2012, odbędzie się 10 marca (niedziela) o godz. 18.00 w restauracji Kompleksu Zagroń w Istebnej Zaolziu. Podczas niej ogłoszenie wyników kunkursu i wręczenie statuetki Oryginalnej Kobiecie Śląska Cieszyńskiego 2012, pokaz Mody Anny Drabczyńskiej, Międzynarodowa Medycyna Naturalna – prezentacja „Zagroń”, Koncert Bogdana Bartnickiego.

Redakcja
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: