Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Słodziak Karmel szuka domu

Dziś przedstawiamy psa o wdzięcznym imieniu Karmel. Ma niecałe 2 lata. To wesoły, przyjacielski psiak, który ma nadzieję odnaleźć dom.

Karmel waży około 15 kilogramów, jest średniej wielkości. Z racji wieku potrzebuje nieco aktywności fizycznej i zabawy, uwielbia chodzić na smyczy. W domu zachowuje czystość, niczego nie niszczy i nie gryzie. Zostaje bez problemu sam na kilka godzin.

Karmel jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Dobry dom dla niego to taki, w którym ktoś często bywa i pokocha go całym sercem. Karmelek bardzo lubi towarzystwo człowieka, czuje się wtedy pewnie i wie, że jest bezpieczny i kochany. Preferuje towarzystwo raczej starszych dzieci, ze względu na swoje gabaryty. Do kotów ma stosunek ambiwalentny, nie przepada za nimi, ale za to z innymi psami żyje bardzo dobrze.
Za chwilę Święta - marzymy o tym, aby Karmelek w końcu otrzymał ten najbardziej wyczekiwany i wymarzony prezent - własną rodzinkę i ciepły, kochający domek, taki już na zawsze... Kontakt w sprawie adopcji : Basia tel/sms 502-242-904, 515-801-605.

Kto przygarnie Karmela?

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-09 08:09:38
hycel: To ma być słodziak? Nie pokazujcie go dzieciom bo od tej "słodkości" zaczną się jąkać.
2019-12-09 14:25:39
utopiec: Zawsze przyjemniej popatrzeć na takiego "słodziaka" niż na hycla.
2019-12-09 20:23:56
nobody66: Do redakcji - kiedy niejaki hycel dostanie bana? Wprowadza się kary dla bezdusznych ludzi porzucających swoje zwierzęta, a redakcja ma w nosie, że jakieś indywiduum drwi z istot bezdomnych, głodnych, cierpiących samotność. W moim odczuciu redakcja, która publikuje takie komentarze jest mentalnie taka sama jak niejaki hycel.
2019-12-09 21:58:16
utopiec: Może redakcja popiera hycla? Wcale bym się nie zdziwił
2019-12-11 21:26:07
hycel: Poskarżcie się w trybunale konstytucyjnym, że ktoś inaczej myśli niż wy i powinien być za to skarcony. Komuna wraca, także macie szansę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: