Śląsk Cieszyński w obiektywie

Miłośnicy fotografii z obu stron Olzy, którzy utrwalają swoim obiektywem piękno Śląska Cieszyńskiego wzięli udział w organizowanym przez Klub Fotograficzny ''Start'' działający przy Oddziale PTTK ''Beskid Śląski'' w Cieszynie konkursie fotograficznym. Efekty ich prac zobaczyć można będzie na wystawie ''Cieszyńskie bez granic''. Wernisaż odbędzie się 2 grudnia w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie o godzinie 16.

Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu wraz z osobami towarzyszącymi, a także wszystkich, którzy chcą obejrzeć nagrodzone prace – mówi Andrzej Kowol, prezes KF „Start”, organizator konkursu.

Prace nadesłane na Konkurs przedstawiają powiat cieszyński oraz Zaolzie. Można było nawiązać w nich do zdobywania odznak turystycznych oraz do imprez turystycznych organizowanych w naszym regionie. Celem Konkursu jest promowanie poprzez fotografię powiatu cieszyńskiego oraz Zaolzia na terenie całej Polski. Z pewnością sprzyjać temu będzie kolejna wystawa. Po cieszyńskiej Bibliotece Miejskiej nagrodzone fotografie prezentowane będą w Galerii Krajoznawczej PTTK przy Senatorskiej 11 w Warszawie.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją