Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skontroluj swoje zdrowie – wykonaj badania krwi!

Badania krwi to jedna z najbardziej podstawowych metod, aby ocenić stan swojego zdrowia. Na podstawie ich wyników można rozpoznać zaburzenia funkcjonowania wielu narządów, monitorować postęp choroby, a także przebieg leczenia. Pobranie krwi jest prostym zabiegiem, cała wizyta trwa zaledwie kilka minut, a większość wyników gotowe do odbioru są już tego samego dnia. Profilaktyczne badania powinno wykonywać się minimum raz w roku, a jeśli lekarz zaleci, nawet częściej. Wykonywanie badań laboratoryjnych jest niezwykle ważne dla zachowania dobrego zdrowia.

Mieszkańcy Cieszyna mogą skorzystać ze specjalistycznych Punktów Pobrań krwi Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Punkty znajdują się pod adresami: ul. Filasiewicza 3a i Katowicka 49 w Cieszynie. Żeby zrealizować badania nie trzeba się wcześniej zapisywać ani umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia Punktów. Laboratoria dokładają wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dla Państwa wygody wyniki można odebrać online logując się na stronę wyniki.sla.pl .

W gabinetach w Cieszynie dostępna jest szeroka paleta badań. W ofercie znajdują się dedykowane pakiety dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb Klientów (m.in. tarczycowy, ogólny, sercowy). W miesiącu marcu skorzystać można ze specjalnej oferty na Pakiety Tarczycowe już od 49 zł !

Zapraszamy do Punktów Pobrań.

Kliknij i dowiedz się więcej:

Cieszyn, ul. Katowicka 49   

Cieszyn, ul. Hilarego Filasiewicza 3a

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: