Skoki: Stoch wygrywa! groźny upadek Małysza...

Trzeci konkurs na Wielkiej Krokwi za nami. Adam Malysz zanotował groźny upadek a na najwyższym podium staje Kamil Stoch!

Adam Małysz nasz najlepszy skoczek zanotował groźnie wyglądający upadek podczas pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Tym samym Adam Małysz nie wszedł do czołowej trzydziestki. Po pierwszej serii skoków prowadził Kamil Stoch, który jak się później okazało, w pięknym stylu wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata. Drugie miejsce wywalczył Norweg Tom Hilde a na najniższym miejscu podium stanął Niemiec Michael Uhrmann

Szczegółowe wyniki>>>

Wyniki mogli państwo  śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>

Adam Małysz nasz najlepszy skoczek zanotował groźnie wyglądający upadek podczas pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Tym samym Adam Małysz nie wszedł do czołowej trzydziestki. Po pierwszej serii skoków na Wielkiej Krokwi prowadzi... Kamil Stoch! Tuż za nim jest Tom Hilde i Martin Koch

Wyniki mogą państwo  śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>

----------------------------------------------------------------------------------
W sobotnim konkursie w Zakopanem nie było tak dobrze jak w piątkowym. Adam Małysz niestety zajął "dopiero" 6. miejsce (133,5m, 125m), tuż za nim uplasował się Kamil Stoch, który wyraźnie cieszył się ze swojego dzisiejszego rezultatu.
Zawody w pięknym stylu wygrał Simonn Ammann. Drugi był Thomas Morgenstern a na najniższym miejscu podium stanął Tom Hilde.
Przed nami trzeci, ostatni już konkurs na Wielkiej Krokwi Zakopanem. Miejmy nadzieję, że w niedzielnym (23 stycznia 2011) nasz mistrz znów stanie na podium

Wyniki mogą państwo tradycyjnie śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>