Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów: wakacyjny konkurs plastyczny

Mija drugi tydzień wakacji. Cześć uczniów wyjechała na obozy, urlopy z rodziną, do bliskich czy na inne zorganizowane wydarzenia poza miejscem zamieszkania. Jest jednak grupa dzieci, które czas zasłużonego wypoczynku spędzają w domu. Do takich właśnie osób skoczowska biblioteka publiczna kieruje ogólnopolski konkurs "Pędzlem po literaturze".

Każdy z nas czytając książkę próbuje przenieść się do tego miejsca, wydarzenia, które jest właśnie opisywane. Próbujemy sobie wyobrazić bohaterów książki (Ania z zielonego wzgórza”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Dzieci z Bullerbyn”, „wakacje-detektywa-pozytywki”, „Władca pierścieni”), jak wyglądają, jak się ubierają itp. W każdej z książek na pewno mamy swojego ulubionego bohatera. Właśnie z takim bohaterem jest związany ten plastyczny konkurs "Pędzlem po literaturze".

Zadaniem każdego uczestnika konkursu jest narysowanie swojego ulubionego bohatera literackiego. To doskonała okazja, aby pokazać swoją kreatywność i miłość do książek. Technika wykonania pracy jest dowolna: kredki, farby itp. Prace należy dostarczyć do skoczowskiej biblioteki do 31 lipca 2024 roku.

Na uczestników konkursu czekają fantastyczne nagrody. Trójka dzieci z najlepszymi pracami oraz biblioteki, z których będą pochodzili zwycięzcy, otrzymają od głównego organizatora konkursu czyli księgarni internetowej pakiety książek i gadżety reklamowe.

Tak więc jeżeli czujecie się na sile chwyćcie za pędzle i kredki, pokażcie innym, co potraficie, i stwórzcie coś niesamowitego tego lata. Razem z Organizatorem serdecznie zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie.

AK

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: