Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów pracuje nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych

Skoczowski magistrat rozpoczął prace nad opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych, w związku z czym władze gminy proszę o wypełnienie ankiety online. Jest dostępna w trzech wersjach: dla mieszkańców, dla nauczycieli i dla rodziców.

Na platformie internetowej dostępna jest ankieta online dla mieszkańców Gminy Skoczów. Przygtowano trzy wersje:

Dla mieszkańców (link tutaj),

Dla rodziców (link tutaj),

Dla nauczycieli (link tutaj).

Badania mają związek z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych - pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w naszej gminie. Badania realizowane są metodą internetową – wyjaśnia skoczowski magistrat.

W ankiecie padają pytania o najistotniejsze problemy w środowisku lokalnym respondenta. Badane jest zadowolenie m.in. z ofert dot. opieki nad dziećmi, oferty edukacyjna szkół, działalności kulturalnej. Pojawiają się pytania o potrzeby seniorów i osób niepełnosprawnych. W ankiecie można również zaznaczyć preferowane obszary działania gminy przy rozwiązaywaniu problemów społecznych. Odpowiedzi można udzielać do 8 listopada 2020 roku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

14
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-29 17:26:42
Santa_Claus: skoczowski magistrat niech lepiej pracuje nad planem awaryjnej ewakuacji , wybiła godzina "WYP" :)
2020-10-29 20:18:04
politykier: krzy-sio+Santa_Claus, Zdaje się, że dziś warunki pogodowe są nieco mniej sprzyjające pod organizację zgromadzeń, zapewne to tylko i wyłącznie wina PiSu:)
2020-10-29 21:08:44
jasper: Wozy strazackie juz byly :) Gmina z najmniejsza iloscia protestow kobiet otrzyma od rzadu PiS nowy kosciol. Skoczow i Istebna do dziela !
2020-10-29 21:11:10
lusia78: To nie Santa_Claus tylko dziadek mróz z SLD
2020-10-29 21:13:40
lusia78: Jasper boli cię ta wiara katolicka
2020-10-29 21:22:48
jasper: Katowicki sanepid zwricil sie do samorzadowcow z powiatu bielskiego z pytaniami o miejsca na mogily zbiorowe na cmentarzach komunalnych. Czyzby to byl element planu zarzadzania kryzysowego przez PiS ?
2020-10-29 21:27:43
lusia78: Jasper powinno się podziękować szmatą z pochodów roznosicielki wirusów
2020-10-29 22:18:35
jasper: lusia, spod jakiego omaszalego kamienia udalo ci sie wypelznac ?
2020-10-30 08:30:59
Marzanna: Przeżyłam życie i czytam wszystkie wypowiedzi chciałam powiedzieć tak ta młodzież niech pomyśli o swojej bliskiej rodzinie żeby jej nie zarażać bo jak jej braknie to ich życie nie będzie takie lajtowe jak teraz. Pandemia nie jest tylko w Polsce tylko na całym świecie obostrzenie w Polsce są mniejsze niż Francja Anglia Hiszpania czy inne kraje europejskie. Dbajcie o swoich dziadków rodziców bo wirus nie śpi.
2020-10-30 08:40:50
Marzanna: Jasper czytam Twoje komentarze kiedyś pisałeś że nie mieszkasz w Polsce to dlaczego tak podjudzasz na tym portalu jaki masz w tym interes tak samo ten jakiś krzysztof m m. To co wy piszecie nie da się czytać. Powiem Ci tak nie nienawiść a miłość zwycięża w życiu. Mi też nie podoba co uchwalił TK ale to są błędy poprzednich ekip uchwalonej konstytucji przez Kwaśniewskiego następnych uchwał przez PO i PIS również. Nie wykluczam kościoła który wpływa na życie polityczne w naszym państwie tak było zawsze. Ale kiedyś w kościele były autorytety Wyszyński, Macharski, papież teraz nic nie zostało. Największym autorytetem który walczył o tą Polskę był Wyszyński i dlatego ten duch patriotyczny w narodzie został. Ten portal nie jest od tego żeby tu siać taką nienawiść kochany Jasperze.
2020-10-30 09:43:21
jasper: Szanowna Marzanno, jestem obywatelem Polski, moja rodzina i to duza mieszka w Polsce. Dlaczego uwazasz, ze nie mam prawa sie wypowiadac. To po pierwsze. Po drugie o jakich autorytetach polskiego kosciola Ty piszesz ? O bylych agentach SB, o biskupach, ktorzy chronia pedofilii w swoich szeregach, o klamstwach najwyzszych dostojnikow KK ( patrz Dziwisz) ! Ilekroc czytam o tych bezecenstwach popelnianych przez ludzi w sutannach spowitych w koronki , ilekroc widze politykow z raczkami zlozonymi do modlitwy, cnotliwie rozplaszczonych przed "ojcami" redaktorami w TV Trwam, ilekroc widze niesamowita krzywde dzieci , ktore nie doczekaja sie sprawiedliwosci, tylekroc przypominam sobie cytaty z NT, ukazujacego Jezusa jako filozofa prostoty, umiaru, odwagi i prawdy i nie moge zrozumiec , ze KK jest tak nieslychanie bezczelny, zeby mienic sie "chrzescijanskim". Czy nie widzisz, ze Polski KK pelni role nieformalnej partii politycznej, ktorej wszystko wolno, a za nic nie odpowiada. Bez zblatowania tronu i oltarza nie byloby takiej zgnilizny. Przykro mi, ze ta prawda Cie boli ale dziwi zarazem, ze prymitywne „ pelne milosci chrzescijanskiej” wpisy np. lusi78 juz tak bardzo Cie nie irytuja, gdy je czytasz. Ps. z PiSem nie mozna inaczej dyskutowac, tylko takim samym jezykiem, jaki oni uzywaja ( tym bardziej, ze PiS obstawia sie Narodowcami- dlaczego ?) Manifestacja pokojowa pare lat temu z bialymi rozami, nie zdala egzaminu.[ ] Kobiety tak trzymajcie. Jestem z Wami !!!
2020-10-30 16:21:43
Ruben: Znakomicie JASPER!
2020-10-30 17:57:32
donekT: krzy-sio+jasper-Q, Bycie Obywatelem Polski (przez urodzenie), wcale jeszcze nie czyni POLSKIM PATRIOTĄ:)
2020-10-30 17:59:04
donekT: krzy-sio_jasper-Q, Może przypomnisz, kto przez lata chronił Jankowskiego przed odpowiedzialnością? Czyż nie jeden z tych, którzy najwięcej teraz na niego plują?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: