Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów: Płatna protekcja to pomówienia ?

Dziś (26.02) na spotkaniu prasowym z dziennikarzami Burmistrz Skoczowa, Mirosław Sitko wielokrotnie powtarzał, iż informacja, która pojawiła się w ostatnim czasie na temat płatnej protekcji w skoczowskim magistracie jest nieprawdziwa.

Na dzisiejszym (26.02) spotkaniu z dziennikarzami Burmistrz Skoczowa, Mirosław Sitko ustosunkował się do oskarżeń, które pojawiły się w związku z domniemaną, płatną protekcją w skoczowskim magistracie. Jak sprawdził portal OX.PL w ostatnim czasie do Prokuratury Rejonowej w Cieszynie wpłynęło zawiadomienie, w którym zarzuca się Burmistrzowi popełnienie przestępstwa. Prokuratura nie ujawnia jednak szczegółów w tej sprawie. Póki co, zawiadomienie to nie wpłynęło jeszcze do Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Burmistrz Skoczowa zaznacza, iż wszystkie zarzuty, które  mu postawiono są nieprawdziwe. Zarzuca mi się, że wprowadziłem metody zarządzania terrorem, że zwalniam niesłychane ilości pracowników, wprowadzam grupy rodzinne. Do tej pory zwolniłem 3 pracowników. W dodatku z wydziału, który powielał prace istniejącego OPS. Nie miałem wątpliwości, że ten wydział, mam tutaj na myśli Wydział Polityki Społecznej, jest sztuczny i został powołany po to, aby powielać pewne zadania. Wielokrotnie pracownikom, naczelnikom podkreślałem, że ich pracę będę oceniał tylko i wyłącznie pod względem merytorycznym. Zaznaczam również, iż nie będę nikomu załatwiał pracy. Nie ma takiej możliwości. Będą ogłaszane tylko i wyłącznie konkursy otwarte. Nikt nie dostanie pracy na innych zasadach – mówił Burmistrz.

 

MSZ
 

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: