Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów ma już choinkę - będzie świątecznie

Tradycji stało się zadość. W Skoczowie na Rynku stanęła bożonarodzeniowa choinka. Miejski Zarząd Dróg dostarczył ja na główny plac miasta dzisiaj wczesnym rankiem.

W Skoczowie już niebawem zagości w pełni świąteczna atmosfera. Na skoczowskim Rynku w tradycyjnym miejscu przed Ratuszem ustawiona została choinka. Drzewko niebawem zostanie przyozdobione.  

Dziś wczesnym rankiem drzewko stanęło na Rynku, przywiezione przez pracowników Miejskiego Zarządu Dróg w asyście Straży Miejskiej.

- Operacja pod kryptonimem CHOINKA 2021 zakończona pomyślnie – napisano w oficjalnym serwisie miejskim w mediach społecznościowych.

Tegoroczna choinka, tak jak ubiegłoroczna przyjechała z Pierśćca.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-30 09:29:09
Santa_Claus: noo... przy takich jakie ma Skoczów cenach za wywóz śmieci dobrze będzie jak suweren choinki razem z ratuszem w kosmos nie wystrzelą
2021-11-30 10:19:50
Bagno: Skoczów ma choinkę i najdroższe śmieci (35zł). Dziękujemy! Kochamy Was!
2021-11-30 14:38:18
evo91121: Piękna choinka to fakt, szkoda tylko że pod choinkę mieszkańcy Skoczowa i okolic otrzymali podwyżkę za wywóz śmieci dziękujemy że podnieśli tylko do 35zł od osoby, mogli pójść na całość i podnieść do okrągłych 50. Dziękujemy wszystkim którzy głosowali za podwyżkami i wstrzymali się od głosu, mieszkańcy są z was dumni.
2021-11-30 17:38:26
święty+Patryk:: informacje typu "Skoczów ma choinkę" to dziennikarskie dno bylejakości - nie ma tam zdolnych, wykształconych, z pomysłami i ambitnych ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: