Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - jutro otworzą most

Ta informacja ucieszy kierowców. Powracamy do tematu zamkniętego mostu nad Wisłą w Skoczowie. Dzisiaj nasza reakcja otrzymała e-maila z Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Cieszynie, w sprawie przywrócenia ruchu na tym obiekcie. Okazuje się, że jutro most będzie otwarty. Jednak nie dla wszystkich pojazdów.
Jak czytamy w liście podpisanym przez Magdalenę Suchanek – Kowalską, dyrektora PZDP w Cieszynie - Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie, na podstawie wniosków wynikających z wykonanego przeglądu podwodnego podpory nurtowej obiektu oraz rozszerzonego przeglądu obiektu mostowego sporządzonego przez projektanta posiadającego stosowne uprawnienia do wykonywania takich opracowań informuje, że w dniu 30.05.2014r.(w godzinach dopołudniowych) na obiekcie zostanie przywrócony ruch kołowy z ograniczeniem tonażu pojazdów poruszających się po obiekcie do 10 ton, z dopuszczeniem przejazdu autobusów kursowych oraz ciągników rolniczych.    
 
Przypomnijmy – wcześniej pisaliśmy w tym temacie – Most zamknięty do końca miesiąca. O moście pisaliśmy również we wrześniu ubiegłego roku w materiale - Radni pytali o most. Potrzebne są miliony.
 
JB
źródło: ox.pl/PZDP
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: