Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów chce pokazać miłość... Masz kilka dni!

W lutym dekoracje w przestrzeni miejskiej Skoczowa, zmieniają się w czerwone, iskrzące światłem serca. Te, sprzyjają spacerom zakochanych, a przecież luty to walentynkowe szaleństwo miłości. Miasto wpadło więc na pomysł, by uwiecznić te piękne chwile,a przy okazji uatrakcyjnić spacery po Skoczowie.

Kilka lat temu wraz z walentynkowymi propozycjami dekoracji, pojawił się pomysł organizacji konkursu walentynkowego. Tradycja trwa do dziś, a jeszcze tylko przez trzy dni można przesyłać konkursowe zdjęcia.
- By wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić takie zdjęcie, na którym widać iluminacje z sercami i zamieścić je na gminnym fanpage-u. Fotografia może przedstawiać grupę osób – np. rodzinę, może to być selfie albo zdjęcie z najukochańszą osobą czy zwierzakiem – zachęca Biuro Promocji Skoczowa.
W konkursie zaplanowano dwie główne nagrody równorzędne. Zwycięzców wybiorą użytkownicy Facebook-a – wygra zdjęcie z największą liczbą reakcji (serduszek, łapek w górę, buziek). Drugą nagrodę główną spośród reszty zdjęć wybierze jury. Jury przyzna również wyróżnienia i nagrody specjalne. Konkurs trwa do 25 lutego 2022 r. do godz. 8.30.
- Z uwagi na rodzaj nagrody główniej, jakim jest wywołanie formacie 50 cm na 40 cm zdjęcia nadesłanego na konkurs, zdjęcie to należy również wysłać mailowo w formie załącznika na adres: promocja@um.skoczow.pl w możliwie największej rozdzielczości. Zdjęcie należy przesłać przed zakończeniem konkursu czyli do godz. 8.30 w piątek 25 lutego 2022 r.- dodają miejscy urzędnicy.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej miasta i w serwisach społecznościowych.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-02-22 18:18:33
św. Patryk.: proboszcz ma problem moralny, bo okazja i impreza typowo okultystyczne, ale organizatorzy z logo partyjnego sponsora...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: