Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczkowie dla Orkiestry

Prezydent Bronisław Komorowski dzieli się łóżkiem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polska kadra skoczków wraz z zagranicznymi kolegami, również przygotowała specjalny gadżet, który licytowany jest na rzecz orkiestry.

ZOBACZ ILE LUDZIE CHCĄ DAĆ ZA WEEKEND W ŁÓŻKU PREZYDENTA

Organizatorzy konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Trwa licytacja autografów polskich i zagranicznych zawodników, którzy gościli w Beskidach w dniach 8-9 stycznia 2013 roku – informuje Alicja Kosman z Polskiego Związku Narciarskiego.

Na specjalnej płytce swój podpis złożyli między innymi Piotr Żyła, Maciej Kot i Kamil Stoch. Nie brakuje tu także autografów skoczków zajmujących czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Swój podpis złożyli między innymi: Gregor Schlierenzauer, Anders Bardal, Tom Hilde,  Anders Jacobsen, Andreas Kofler, Jaka Hvala. Ponadto swój autograf dał też Adam Małysz. Podpisał się na krótko przed wyjazdem na Dakar. Swój podpis złożył także prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Na drewnianej podstawie znajduje się oryginalny drzeworyt przedstawiający orła na nartach skokowych. Są także okolicznościowe podpisy. ZALICYTUJ PŁYTKĘ Z PODPISAMI SKOCZKÓW.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: