Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skaut do adopcji

Dziś przedstawiamy Państwu maleńką zgubę. Szczeniak ma 4 miesiące i wraz ze swoją mamą Rubi został znaleziony przez harcerzy i dlatego nosi imię Skaut.

Piesek niedawno zamieszkał w Domu Tymczasowym Stowarzyszenia "AS", obecnie jest już odpchlony, odrobaczony i zaczipowany, a jego szczepienie jest zaplanowane w przyszłym tygodniu. Najprawdopodobniej wyrośnie na psa średniej wielkości, obecnie waży prawie 7 kilogramów. Jak mogą Państwo zauważyć na zdjęciach, "wdał się w tatusia" i wcale nie jest podobny do swojej mamy.

Skaut to szczeniak bardzo pozytywny i radosny, wcześniej był zaniedbany, ale nie doznał krzywdy ze strony człowieka, dlatego też jest bardzo ufny i beztroski. Uwielbia się bawić i prowokować inne psy do zabawy, jest odrobinę psotny, ciekawski i ruchliwy, ale przy tym bardzo grzeczny i posłuszny.

Skaut reaguje na swoje imię, uczy się również sztuki czystości, w której robi stopniowo postępy. Poza tym potrafi chodzić na smyczy. Czeka na osoby, które są świadome potrzeb szczeniaka i mają możliwość te potrzeby zaspokoić. Czy ktoś z Państwa chciałby adoptować Skauta? Obecne miejsce pobytu: Dom Tymczasowy w Cieszynie. Kontakt: Basia tel/sms 502-242-904

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-25 18:13:01
utopiec: Hycel, powiesz coś mądrego czy jak zwykle się popiszesz się głupotą?
2019-08-25 19:39:12
hycel: Przypomina mi czarną owcę, lepiej omijać z daleka bo przynosi nieszczęście.
2019-08-26 16:20:02
babajaga52: hycel:"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-G.B Shaw.Mam taką "czarną owcę" ze schroniska,którą jakiś sku..iel porzucił na stacji benzynowej w Skoczowie!!!Miała też 4 miesiące.Jest u nas już 4 lata!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: