Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skate park zmieni się w kino

Zamiast podniebnych ewolucji – dobra dawka kina. Rusza kolejna odsłona kina plenerowego w Skoczowie. Skatepark zmieni się w salę kinową, ale spokojnie tylko na jeden wieczór.


Reżim sanitarny nie zawsze pozwala na wyjście do kina Miejskie Centrum Kultury „Integrator” wychodzi temu naprzeciw i zaprasza na dobry film w sali pod chmurką.
- Tym razem Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprasza wszystkich stęsknionych za kinem widzów, na teren skate parku przy ul. ks. J. E Mocko, gdzie 30 lipca o godz. 22.00 obejrzymy film pt. „Palm Springs” - niebanalną komedię romantyczną z 2020 roku. Na ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć beztroskiego Nylesa (w tej roli Andy Samberg) i zdeklarowaną singielkę Sarah (Cristin Milioti), którzy poznają się na weselu w Palm Springs i zostają uwięzieni w pętli czasowej. Czy wspólnie odkryją jakie nowe możliwości daje ta z pozoru patowa sytuacja? Komedia zebrała wiele entuzjastycznych recenzji i stała się rewelacją festiwalu „Sundance”. Czas sprawdzić, czy jej fenomen zadziała również na mieszkańców Skoczowa i okolic – mówi Edyta Molęda, zastępca dyrektora Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

Udział w projekcji jest bezpłatny. Kolejne kino plenerowe odbędzie się 6 sierpnia w Pierśćcu.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: