Siatkarze nie zwalniają tempa

Podopieczni Bartłomieja Chmiela odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie i w I lidze (Śląsk) pozostają jedną z trzech drużyn, które pozostają niepokonane. Talent Sferawent, w ostatni piątek, pewnie pokonał Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Trzy mecze i trzy wygrane. Siatkarze z Cieszyna plasują się na pozycji wicelidera I ligi. Podopieczni Bartłomieja Chmiela pewnie pokonali Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla, nie tracąc w piątkowym spotkaniu ani jednego seta – 3:0 (25:18, 25:20, 25:23).

Zwycięska seria dobiegła końca u siatkarek Victorii MOSiR Cieszyn, które mierzyły się z Pszczyną. Gospodynie zachowały więcej zimnej krwi w pierwszym secie, którego wygrały 31:29. Niestety, później do głosu doszły rywalki, wygrywając trzy sety pod rząd, dzięki czemu wywiozły z Cieszyna komplet punktów.