Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Siatkarskie emocje w Cieszynie!

Już w najbliższy weekend, na cieszyńskim Rynku, odbędzie się turniej w siatkówce plażowej, który w nasze rejony powraca po sześciu latach przerwy – Plaża Open.

Trzy dni zmagań, kilkadziesiąt par i tony piasku. Tak w skrócie można opisać to, co czeka cieszyński Rynek w najbliższy weekend. Plaża Open powraca na Śląsk Cieszyński po sześciu latach przerwy. Cieszyn jest jednym z czterech miast, w których odbędą się tegoroczne zmagania – poznaliśmy już tryumfatorów w Kołobrzegu, w następny weekend siatkarki i siatkarze przedstawią się w Myślenicach, a cykl zostanie zakończony w Białymstoku.

- Plaża Open po sześciu latach wraca do swoich korzeni, czyli do Cieszyna – przyznaje Paweł Olejarczyk z Plaża Open. - Dzięki pomocy miasta Cieszyna i naszych sponsorów, ze sponsorem strategicznym PKN Orlen na czele, ponownie będziemy mogli gościć w Cieszynie najlepsze i najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce. Warto wspomnieć, że kibice będą mogli obserwować m.in uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro Monikę Brzostek oraz wiele innych znakomitych twarzy – dodaje.

Podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach, również i w tej zostaną postawione trybuny dla kibiców. Należy jednak dodać, że udostępnione zostanie co drugie siedzenie. Ale również na kibiców czekają atrakcje. - Kibice będą mogli liczyć przede wszystkim na wspaniałe emocje, które z pewnością dostarczą rywalizujące zawodniczki i zawodnicy. Przygotowane są najróżniejsze konkursy z nagrodami dla fanów oraz innowacyjny turniej „Siatkatlon”, podczas którego śmiałkowie zmierzą się w czterech konkurencjach. Jednego możemy być pewni - będzie się działo - dodaje Olejarczyk.

Program turnieju:

  • 7.08 (piątek), 9:00-19:00 – eliminacje to turnieju głównego
  • 8.08 (sobota), 9:00-19:00 – turniej główny
  • 9.08 (niedziela), 11:45 - finał kobiet (transmisja TVP Sport), 12:45 – finał mężczyzn (transmisja TVP Sport)

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: