Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Siatkarski piknik w Dębowcu

W niedzielę 17 czerwca w Dębowcu odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez UKS Dębowianka. W ramach pikniku odbył się rodzinny turniej siatkówki plażowej, w którym wystartowało 26 zespołów złożonych z siatkarki i rodzica, 18 z sekcji minisiatkówki i młodziczek oraz 8 z sekcji kadetek.

Dzięki wsparciu Urzędu Gminy w Dębowcu, prywatnych sponsorów i zaangażowaniu organizatorów oraz rodziców, wszystkie atrakcje były darmowe. Wspólna zabawa i granie na wyremontowanych boiskach do siatkówki plażowej trwały do późnego wieczora.
To już trzecie takie zakończenie sezonu w formie Festynu Rodzinnego i turnieju siatkówki plażowej, w którym zawodniczka gra w parze ze swoim rodzicem, a jeśli to niemożliwe to z innym członkiem rodzinny.

- Wielką naszą radością było zobaczyć całe rodziny z dziećmi, którzy naprawdę bardzo licznie stawili się w niedzielne popołudnie by samemu wziąć udział w turnieju ze swoją córką, kibicować i świetnie się bawić. Zawodniczki , które nie mogły wziąć udziału w rywalizacji pomagały w organizacji i sędziowaniu, była też świetna okazja by wzajemnie się lepiej poznać, porozmawiać i zintegrować. Świętowaliśmy do późnego wieczora, bo ostatni rok to był dla naszego klubu bardzo udany czas. W ciągu ostatniego roku przez nasze 3 sekcje przewinęło się ponad 60 siatkarek, drużyna rocznika 2006 wywalczyła 6 miejsce na Śląsku, kadetki zdobyły w rozgrywkach 16 miejsce w województwie, a w rozgrywkach siatkówki plażowej w każdej kategorii wiekowej nasze zespoły awansowały do finału rozgrywek, kończąc rywalizację kolejno młodziczki 7 miejsce, kadetki 9 miejsce, juniorki 7 miejsce w województwie. Ponad to na sukcesy klubowe nałożyły się wysokie osiągnięcia w rozgrywkach szkolnych.– mówi OX.PL trener Włodzimierz Habarta.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: