Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Radni na wakacjach. Nie przyszli na sesję w powiecie

To miała być nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Cieszyńskiego poświęcona aktualnej sytuacji w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej i przyszłości jej dyrektora Anny Bednarskiej-Czerwińskiej. Miała, bowiem obrady sesji były niemożliwe ze względu na brak kworum.

Na sesję przybyli: Jarosław Bodak, Alfred Brudny, Edward Dudkowiak, Karol Gajdzica, Stanisław Kubicius, Beata Macura, Jerzy Malik, Jerzy Nogowczyk, Jerzy Sikora, Janusz Żydek i spóźniona Czesława Haczek. Nieobecni byli radni opozycji i część radnych PO. Wśród nich m.in. wicestarosta Jerzy Pilch, członek zarządu Marcin Ślęk i dwaj wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Janusz Król i Wojciech Brachaczek. Do kworum zabrakło 4 radnych.

Nieobecność radnych nie przeszkodziła za to licznie przybyłym reprezentantom Szpitala. - Dziękuję radnym, że mimo okresu wakacyjnego przybyli na tę sesję. Pokazali, że sprawy naszego Szpitala są im bliskie – powiedziała dyrektor Anna Bednarska-Czerwińska. Kiedy przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Kubicius ogłosił, że rozpoczęcie obrad jest niemożliwe i najbliższym czasie poinformuje o kolejnej dacie sesji na sali sesyjnej – za zgodą starosty Jerzego Nogowczyka -  odbyła się prezentacja poświęcona działalności szpitala dla części radnych i publiczności.

Nie znany jest termin obrad sesji. - Musi ona odbyć się przed 27 sierpnia – zapewnił przewodnicząc Stanisław Kubicius.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: