Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ściganie w Cieszynie za nami

Ponad 100 zawodników z Bielska - Białej, Rybnika, Żor, Czech, Wrocławia, Tarnowskich Górn wzięło udział w II Amatorskim Wyścigu Motocyklowym o ''Błękitną Wstęgę Olzy''. Wyścig wspólnymi siłami zorganizował MotoBrothers Klub z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

Tegoroczna edycja imprezy odbyła się 30 sierpnia na ul. Płk. Gwido Langera w Cieszynie. Niestety, organizatorzy musieli przesunąć termin wydarzenia o tydzień ze względu na niesprzyjającą pogodę.

Zawodnicy mieli za zadanie przejechać w jak najszybszym czasie odcinek 400 m. - Jeden z uczestników wyścigu, Tomasz Czech z Tarnowskich Gór , który ustalił najlepszy czas przejazdu tj. 13,17 s, dodatkowo zaskoczył nas swoją decyzją o publicznym pokazaniu swoich uczuć do bliskiej mu osoby. Postanowił zaręczyć się na środku trasy przed całą publicznością, w czym bez wahania pomogli mu organizatorzy – informuje Małgorzata Nalepa z MotoBrothers Klub

Jak zwykle nie zawiodła wspaniała publiczność, która licznie dopingowała zgromadzonych zawodników. Nie wszystkim jednak podoba się reaktywowany po ponad pięćdziesięciu latach wyścig - Pomimo dużej pracy włożonej w przygotowania całej imprezy organizatorzy napotkali się na utrudnienia, które miały miejsce 2 dni przed wyścigiem, a związane były z umyślnym wylaniem oleju silnikowego w kilku miejscach na odcinku trasy wyścigu. -  informuje Małgorzata Nalepa.

MotoBrothers Klub oraz Miejskich Ośrodek Sportu i Rekreacji składają za naszym pośrednictwem serdeczne podziękowania dla sponsorów, miasta Cieszyna oraz wszystkich tych, którzy pomogli w organizacji oraz zabezpieczeniu II AMATORSKIEGO WYŚCIGU O „BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ OLZY”.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w 10 kategoriach. Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie klubu  www.motobrothers.com.pl

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: