Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ścibut dziękuje radnym i mieszkańcom

Kto zastąpi Bogdana Ścibuta w cieszyńskim magistracie tego jak na razie nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że obecny zastępca Burmistrza zamieni pracę w Cieszynie na pracę w Warszawie. Wczoraj (26.11) po zakończeniu sesji Rady Miejskiej Bogdan Ścibut żegnał się z radnymi i dziękował za dobrą współpracę.

Bogdan Ścibut funkcję Wiceburmistrza Miasta Cieszyna objął w styczniu br. W listopadzie pojawiła się informacja, iż zastępca Burmistrza otrzymał propozycję pracy w  Ministerstwie Obrony Narodowej. Ścibut ma tam objąć stanowisko dyrektora generalnego. Informację tę 17 listopada potwierdził Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura. Po wczorajszej (26.11) sesji Rady Miejskiej nikt już nie ma wątpliwości. To pewne Bogdan Ścibut opuści Cieszyn.

Tuż po zakończeniu obrad zastępca Burmistrza podziękował wszystkim współpracownikom, radnym i mieszkańcom.  Dziękuję Państwu i wszystkim mieszkańcom za dobro, jakiego tutaj doświadczyłem, za wyrozumiałość i wsparcie udzielane w kluczowych dla miasta kwestiach. Chciałbym podziękować również moim współpracownikom, dzięki którym było możliwe wykonanie istotnych dla interesu miasta przedsięwzięć – mówił Ścibut.

Zastępca Burmistrza podsumował również najważniejsze przedsięwzięcia, które udało się do tej pory zrealizować. Wymienił m.in. rozliczenie rzeczowo-finansowe kanalizacji, prace na cieszyńskiej rzece, czy renowację kwatery wojskowej na cmentarzu komunalnym w Cieszynie. Ścibut wspomniał także o działaniach, które radni szczególnie powinni mieć na uwadze w najbliższych latach.

Życzę wszystkim wytrwałości w godzeniu różnych dróg dochodzenia do wspólnych celów dla dobra mieszkańców Cieszyna – powiedział na zakończenie Bogdan Ścibut.

Pisaliśmy: Z Cieszyna do MON

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-27 17:34:46
ibis: Niech nie zapomną o sowitej odprawie, która mu się należy za to, że mógł przez parę miesięcy burmistrzować w Cieszynie.
2015-11-27 21:59:17
blookerss: Gratuluję! Pewnie jesteście z siebie dumni! Winszuję teraz dobrego samopoczucia: że po roku rządzenia COŚ możecie zrobić pozytywnego dla tego miasteczka.<br /> Żenada to nic, hmmmm.... tragedii jeszcze nie ma wprawdzie!<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: