Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Samorządowcy stela w Katowicach

Dziś (13.05) w Katowicach rozpoczyna się Europejski Kongres Gospodarczy. W jego ramach odbędzie się szereg debat na tematy silnie związane z polityką samorządową. Dlatego też do stolicy naszego województwa pojechali lokalni samorządowcy ze Śląska Cieszyńskiego.

Jak udało nam się ustalić, do Katowic udali siię m.in. burmistrz Ustronia Przemysław Korcz, burmistrzyni Cieszyna Gabriela Staszkiewicz czy wójt Brennej Jerzy Pilch. Ponadto, na kongresie obecni będą także europosłowie związani z naszym regionem: Jerzy Buzek oraz Jan Olbrycht.

Obecność wójta Brennej uwarunkowana jest również galą, która towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu. Mowa o wręczeniu nagród z konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019 - jedną z dziesięciu nagrodzonych inwestycji z całego kraju jest modernizacja starego kina na Beskidzki Dom Zielin "Przytulia" w gminie nad Brennicą. Innym cieszyńskim akcentem będzie wręczenie przez burmistrza Ustronia Przemysława Korcza nagrody w jednej z kategorii konkursu "Menedżer Roku 2018", który także towarzyszy kongresowi.

Co ciekawe, z kongresu prowadzona jest transmisja online. Można ją śledzić poniżej:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: