Saldo - i musi się zgadzać

Potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego rozliczenia rocznego? Szukasz dobrego doradcy, który pomoże Ci odnaleźć się w gąszczu przepisów? Chcesz znaleźć solidną firmę, która poprowadzi Twoje księgi? A może potrzebujesz pomocy w formalnościach związanych z rejestracją i prowadzeniem działalności? Czytaj dalej!

To już siedem lat, odkąd Biuro Rachunkowe Saldo.pl pomaga przedsiębiorcom i osobom fizycznym z regionu zmagać się z tajnikami rachunkowości. – Na początku działałam sama, w listopadzie 2010 zatrudniłam pierwszego pracownika, w 2011 doszły kolejne dwie osoby, dziś zatrudniam 12 osób na etacie i 2 na zlecenie – mówi Katarzyna Krawczyk, właścicielka Biura.

- Początkowo nasze biuro mieściło się w Cieszynie (na ul. Bobreckiej, potem na Stawowej), ale w związku z rozwojem firmy zdecydowałam się na budowę własnej siedziby - dziś mieścimy się w Hażlachu przy ul. Skoczowskiej 54 – dodaje Pani Katarzyna i zauważa: - Dbam o środowisko, dlatego postawiłam na ekologiczne rozwiązania – zamontowaliśmy w nowej siedzibie fotowoltaikę oraz pompę ciepła – to nasz wkład w odpowiedzialność za środowisko.

Pani Katarzyna ciągle rozwija swoje umiejętności – w 2006 roku ukończyła kurs głównego księgowego w Bielsku-Białej, przed pięcioma laty zaś zyskała uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenia ksiąg. Właścicielka dba nie tylko o swoje kwalifikacje - jej pracownicy ciągle szkolą się w zakresie usług rachunkowych, doradztwa podatkowego, kończą kursy m.in. na głównych księgowych, podyplomowe studia w zakresie doradztwa podatkowego. – Ciągłe podnoszenie kwalifikacji to nie tylko korzyść dla samej firmy i naszych klientów, ale i dla samych pracowników, którzy mają możliwość rozwijania się – przekonuje Pani Katarzyna: - Zapewniam pracownikom także dostęp do najnowszych narzędzi ułatwiających prace w biurze rachunkowym, takich jak odpowiednie, profesjonalne programy rachunkowe i księgowe.

16-letnie doświadczenie w księgowości oraz chęć ciągłych szkoleń owocuje rzeszą klientów: - Obsługujemy zarówno mniejszych przedsiębiorców, jak również spółki prawa handlowego, spółki z kapitałem krajowym i zagranicznym – mówi Katarzyna Krawczyk. - Prowadzimy księgi handlowe, podatkową księgę przychodów i rozchodów, rejestry, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, sprawy kadrowo-płacowe, sprawozdania finansowe, pozostałe raporty i analizy na polecenie klienta.

Rozpoczyna się okres rozliczeń podatkowych. To gorący okres dla osób fizycznych i firm. – Podobnie jak przed rokiem chcemy wesprzeć Roksanę, podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (KRS 0000037904 – cel szczegółowy 1% „9066 Płoskonka Roksana”) oraz Fundację Lepszy Świat z Cieszyna (KRS 0000366266), która zajmuje się bezdomnymi zwierzętami. Dlatego jeśli Twój 1% wyniesie minimum 40 zł i przekażesz go na Roksanę lub Fundację Lepszy Świat – rozliczymy Cię za darmo – mówi właścicielka Biura Rachunkowego Saldo.pl. – Jeśli masz jakieś pytania – dzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji – dodaje Krawczyk.


Kontakt:

Biuro Rachunkowe "Saldo.pl" Katarzyna Krawczyk

ul. Skoczowska 54
43-419 Hażlach

tel. 513010 265
33 476 19 40

email: kasia@podatki-saldo.pl
www.podatki-saldo.pl


Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją