Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Są pieniądze na ul. Oblaski

Strumień będzie kontynuował przebudowę ul. Oblaski w Drogomyślu. Gminie udało się pozyskać pieniądze w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Szacowana  wartość zadania to kwota 446 tys. zł, natomiast kwota przyznanej dotacji wynosi 50% kosztów kwalifikowanych. -  Inwestycja będzie dotyczyć przebudowy ulicy Oblaski na odcinku od ulicy Modrzewiowej do Punktu aptecznego, gdzie łączyć się będzie z wcześniej przebudowanym odcinkiem drogi – komentuje Burmistrz strumienia Anna Grygierek.

W zakres projektu wchodzi przebudowa ulicy obejmująca nawierzchnię asfaltową z podbudową, z chodnikiem, poboczem, kanalizacją deszczową odprowadzającą wody opadowe z jezdni, przebudowę skrzyżowania, wyznaczenie przejścia dla pieszych wraz  z rozbudową oświetlenia tego przejścia oraz przebudowę kolidującego słupa teletechnicznego.

Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na listopad tego roku. W tej chwili trwa przetarg, w którym zostanie wyłoniony wykonawca.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: