Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Są miejsca w przedszkolu!

W Skoczowie będzie działał dodatkowy popołudniowy oddział przedszkolny. Burmistrz miasta otwiera go w Przedszkolu Publicznym nr 4. Zapisywać można się do 12 lipca.

Dodatkowy, popołudniowy oddział przedszkolny będzie uruchomiony w Skoczowie. – Z uwagi na fakt, że coraz więcej rodziców decyduje się wysłać swoje dziecko do przedszkola, a w czasie tegorocznego naboru miejsc w przedszkolach nie wystarczyło, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rodziców i planujemy otworzyć dodatkowy oddział przedszkolny – mówi Janina Żagan, burmistrz Skoczowa.

Nowy oddział przedszkolny będzie funkcjonował w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Skoczowie, ul. G. Morcinka 20 od 1 września 2013 r. Dzieci znajdą tam opiekę i będzie funkcjonował w godzinach od 12.30 do 17.30.   

Dodatkowy nabór do nowo otwartego popołudniowego  oddziału trwa od 01.07.2013 r. Przedszkole zapewnia pełną realizację podstawy programowej i kontakt dziecka z rówieśnikami. Więcej informacji udziela dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 4 w Skoczowie pod numerem telefonu (33) 853-24-60.

Karty zgłoszeniowe (do pobrania na terenie przedszkola) należy składać do dnia 12 lipca 2013 r. Warunkiem funkcjonowania oddziału jest zebranie co najmniej 20 dzieci.

To nie pierwszy dodatkowy oddział przedszkolny, który będzie od nowego roku szkolnego funkcjonował w gminie Skoczów. Utworzone zostały dodatkowe oddziały w Przedszkolu Publicznym w Harbutowicach i w Pierśćcu. Został też wydłużony czas pracy Przedszkola Publicznego w Ochabach.

Dorota Kochman
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: