Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rzeszowski jak ''domowy''

W dniach 4-6 sierpnia zawodnicy Mistrzostw Polski, Słowacji oraz Pucharu Polski wspólnie wezmą udział w 20 Rajdzie Rzeszowskim. Nowe odcinki specjalne, wysoki poziom organizacji oraz stawka licząca około 150 załóg zapowiadają bardzo emocjonujący weekend na Podkarpaciu. Załoga Łukasz Sitek oraz Łukasz Gwiazda w swoim Fiacie Cinquecento wystartuje na trasy z numerem 171 . 

Pisaliśmy: Kajetanowicz: potrzeba 100% koncentracji 

- Dzięki rodzinie oraz znajomym mojego pilota w Rzeszowie czuję się niemal jak w domu i z tym właśnie podejściem będziemy się chcieli zaprezentować na odcinkach specjalnych. Samochód już praktycznie przygotowany, pozostało jeszcze w miarę możliwości sprawdzenie deszczowych opon i zrobienie kilku kilometrów treningu. Serdecznie dziękuję naszym partnerom za umożliwienie nam startu i zaufanie oraz Łukaszowi za pomoc w „logistyce” podczas trwania rajdu. Do zobaczenia w Rzeszowie! - mówi kierowca Łukasz Sitek. 
- 20 Rajd Rzeszowski to już mój trzeci w którym mam przyjemność startować. Po ponad miesięcznej przerwie w „rajdowaniu” staniemy na starcie z całkowicie innymi odcinkami niż w ubiegłym roku. Oprócz tego , że to trzeci Rajd Rzeszowski , to także mój trzeci wspólny start z Łukaszem w tym sezonie. Mam nadzieje, że te trójki przyniosą szczęście i doprowadzą nas na najwyższy stopień podium. Wiem, że trasy nie należą do najprostszych, ale będziemy robić wszystko, żeby jak najszybciej pokonać trasę. – dodaje pilot Łukasz Gwiazda

Załogę wspiera firma AVICOLD, ELpol, AutoSIT, JERZY Dzięgielów oraz Auto Serwis T.A.S.  

Zobacz galerię zdjęć z testów Kajetanowicza przed zbliżającym się Rajdem Rzeszowskim>>> zdjęcia: Marcin Godyń

zobacz wideo: 26 Rajd Karkonoski AVICOLD ELPOL TEAM relacja:

 

Łukasz Sitek: kierowca, Automobilklub Cieszyński, ur. 7.10.1986 r., zamieszkały w Goleszowie koło Ustronia  Pierwsze starty po uzyskaniu prawa jazdy w roku 2005 za kierownicą Forda Fiesty MK II w imprezach amatorskich typu KJS (Konkursowa Jazda Samochodem) oraz Supersprint. 
Rok 2007 to rozpoczęcie startów Fiatem Cinquecento Storting w KJS celem uzyskania licencji kierowcy rajdowego.  W roku 2008 po uzyskaniu licencji debiut w rajdzie Pucharu Polskiego Związku Motorowego - 55 Platinum Rajd Wisły oraz w domowym rajdzie 35 Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej. 
Sezon 2009 to walka w klasie A0 w rajdach Karkonoskim, Rzeszowskim oraz podwójnej rundzie - Rajdzie Dolnośląskim.
źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: