Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ruszyły zapisy do Ulicznego Mundialu 2026

W dniach od 29 do 31 maja, w samym centrum Cieszyna, zostanie rozegrany turniej piłki nożnej ulicznej. We wtorkowe południe ruszyły zapisy do tegorocznego Ulicznego Mundialu.

 Pod koniec maja, na cieszyńskim Rynku, zostanie rozegrany Uliczny Mundial. Jako pierwsi do akcji wkroczą uczniowie szkół (29.05), dzień później do rozgrywek przystąpią grupy społeczne i sponsorzy, a na zakończenie weekendu zaplanowano turniej miejski – wielki finał i zwieńczenie całego wydarzenia.  

Już wkrótce cieszyński bruk ponownie wszystko zweryfikuje – piszą organizatorzy tegorocznego Ulicznego Grania w Cieszynie. We wtorkowe południe rozpoczęły się zapisy, a zgłoszenie drużyny należy wysłać na adres mailowy – zgloszeniagol@gmail.com. W wiadomości wystarczy podać nazwę zespołu oraz numer telefonu do kierownika bądź kapitana drużyny. Nie warto zwlekać z zapisami, gdyż liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: