Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ruszyły konsultacje dotyczące rekrutacji

W poniedziałek (09.11) ruszyły w Skoczowie konsultacje społeczne dotyczące rekrutacji w szkołach i przedszkolach. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje opinie i uwagi do projektów uchwał w sprawie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsultacje zaplanowano do 20 listopada br.

Do 20 listopada br. mieszkańcy Gminy Skoczów mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie do projektów uchwał w sprawie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do skoczowskich szkół i przedszkoli.

Konsultacje z mieszkańcami Gminy Skoczów konkretnie dotyczą: projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego przy przyjęciu do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Skoczów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów i przyznania określonej liczby punktów, projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem  do publicznej szkoły podstawowej lub publicznego gimnazjum  prowadzonych przez Gminę Skoczów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Podobnie jak w zeszłym roku zwracamy się do mieszkańców Gminy Skoczów o aktywny udział w tworzeniu kryteriów naboru do publicznych przedszkoli działających na terenie gminy Skoczów. Każda uwaga, sugestia, wniosek są dla nas bardzo cenne i zostaną dokładnie przeanalizowane – informuje nasz portal Cezary Tomiczek, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie.

Mieszkańcy swoje opinie i uwagi mogą zgłaszać poprzez przesłanie formularza opinii na adres poczty elektronicznej konsultacje@mzo.skoczow.pl lub złożyć osobiście, w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie, Mały Rynek 1. Wspomniany formularz dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.mzo.skoczow.pl i w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie. Z projektami uchwał można zapoznać się na stronach internetowych: www.skoczow.pl lub www.mzo.skoczow.pl a także na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Skoczowie oraz Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie.

 

MSZ
 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-12 16:10:45
rewizor: W Skoczowie to przynajmniej ta oświata jest dobrze zarządzana nie to co w Cieszynie.
2015-11-13 09:11:22
czytelniczka: Rodzice- macie okazje teraz już duuuużo wcześniej pisac,proponować swoje warunki, sugerować zmiany.A nie potem wrzask i lament, jak juz \"je po ptokach\".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: