Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ruszyła sprzedaż biletów

Zielone światło dla fanów skoków narciarskich. Ruszyła sprzedaż wejściówek na wrześniowe (18-19.09) zmagania w Wiśle w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego.

Jeszcze nie tak dawno temu emocjonowaliśmy się konkursami Letniego Grand Prix na skoczni im. Adama Małysza, a dziś ruszyła sprzedaż biletów na kolejne międzynarodowe zmagania, których organizatorem znowu będzie Wisła. Na 18 i 19 września zaplanowano konkursy w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego.

Ciężko stwierdzić, którzy skoczkowie przystąpią do zmagań, ale spośród biało-czerwonych mamy zobaczyć w akcji większość zawodników, która rywalizowała także podczas LGP. Najtańsze wejściówki kosztują 20 złotych, a za bilety w sektorze siedzącym trzeba zapłacić 40 zł (ceny do 11.09 – przyp. red.) - tutaj można dokonać zakupu.

Być może Wisła, podobnie jak to miało miejsce w przypadku LGP, będzie jedynym organizatorem zawodów w tegorocznym kalendarzu LPK. Konkursy mają zorganizować jeszcze Rumuni, a zmagania na skoczni w Rasnovie powinny się odbyć w drugi weekend października (10-11.10).

Letni Puchar Kontynentalny w Wiśle:

  • 18.09.2020 (piątek), 14:00 - początek konkursu indywidualnego
  • 19.09.2020 (sobota), 11:00 - początek konkursu indywidualnego

 

AP 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: