Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ruszył casting w Cieszynie

W Cieszyńskim Ośrodku Kultury Domu Narodowym miało miejsce niecodzienne wydarzenie na które już od dłuższego czasu czekało wiele osób. Casting, bo o nim mowa przyciągnął wielu chętnych, którzy odważyli się „dać sobie szansę” i wystąpić.

Przesłuchania chętnych do zaśpiewania w nowym show TVP "Bitwa na głosy" rozpoczęły się 9 lutego (środa) po krótkiej „zaprawie” i wspólnym odśpiewaniu  znanych piosenek. Po rozgrzewce przyszła pora pokazać się przed jury od najlepszej strony. To nie było trudne - środowy ranek pokazał, że talentów u nas nie brakuje.

Kandydaci na eliminacje musieli przygotować dwie lub trzy piosenki, które mieli wykonywać a'capella, w tym jedną w języku angielskim. - W Cieszynie takie rzeczy nie dzieją się często ,więc musimy wykorzystać szansę i spróbować. Śpiewamy niemal cały czas, właściwie od dziecka – mówią Klaudia Gutowska i Agnieszka Cienciała z Cieszyna, które przygotowały na tą okazję między innymi piosenkę Christiny Aguilery – Beautiful i Patrycji Markowskiej „Księżycowy”, oraz Maryli Rodowicz „Małgośka” .

- Dzisiaj przed uczestnikami precasting, wybranych zostanie kilkadziesiąt osób do castingu, który odbędzie się jutro (10 luty) z Haliną Mlynkovą i to ona z tej grupy wybierze szesnaście osób do zespołu -wyjaśnia Anna Krawczyk zajmująca się produkcją nowego programu.

Chętnych nie brakowało. - Nigdy do końca tak naprawdę nie wiemy, z jakim odzewem spotka się casting. Zazwyczaj jesteśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni faktem, że pojawia się bardzo dużo osób. Ponieważ szukamy ludzi do zespołu to muszą to być osoby, które potrafią zaśpiewać w grupie – śpiewając na glosy.  Specjaliści do emisji glosu sprawdzą poczynania uczestników– podkreśla Anna Krawczyk.

 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

bsk
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: