Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rusza szkółka hokeja!

Do Cieszyna wraca hokej. Cieszyńskie lodowisko prowadzi właśnie nabór dzieci do szkółki hokejowej.
Do tej pory cieszyńskie lodowisko służyło raczej tylko jako miejska ślizgawka. Choć istnieje tutaj szkółka jazdy figurowej – brakowało hokeja. Teraz się to zmieni. Akcja pierwszy krok w hokeju na lodzie skierowany jest dla najmłodszych chłopców – z rocznika 2004 – 2007
 
Próbujemy zrobić ten pierwszy krok razem z naszym patronem z czeskiej strony – mówi Rafał Zdunek manager ds. rozwoju cieszyńskiej hali. Zajęcia w cieszyńskiej hali mają prowadzić czescy trenerzy. Szkolenia będą częściowo odpłatne, ale koszty na pewno nie będą odstraszały – zapewnia Zdunek.
 
 

Zajęcia szkółki mają odbywać się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i soboty. Wybierając się na sobotnie spotkanie dzieciaki powinny być dobrze ubrane. W rękawice, grubsze spodnie, a jeśli chłopcy posiadają ochraniacze – proszę ich w to zabezpieczyć – dodaje Zdunek. Jeśli ktoś posiada swoje łyżwy może zabrać, jeśli nie to wypożyczy na miejscu. W Cieszynie szukają najmłodszych adeptów hokeja, niemniej jednak na spotkanie mogą przyjść również starsi chłopcy, którzy już potrafią jeździć.

 
 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższa sobotę o godzinie 10.30 w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Sportowej 1.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: