Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rusza przebudowa oczyszczalni

Mieszkańców gminy Hażlach czeka przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Pogwizdowie. Dzięki temu gmina uniknie płacenia kar za zanieczyszczenie środowiska.

W poniedziałek (30.11) Wójt Gminy Hażlach poinformował, że rusza przebudowa oczyszczalni ścieków w Pogwizdowie. Na ten cel Gmina pozyskała 85% kosztów kwalifikowanych dofinansowania (ponad 4 miliony złotych). Dzięki tej inwestycji poprawią się parametry odprowadzanego ścieku, przez co gmina uniknie płacenia kosztownych kar za zanieczyszczenie środowiska. Dzięki inwestycji można w przyszłości rozbudować sieć kanalizacyjną w sołectwach Brzezówka i Hażlach - Warto dodać, że w ciągu 5 ostatnich lat wartość podpisanych umów z zakresu inwestycji w gospodarkę wodno-ściekową wyniosła w naszej gminie ponad 9 milionów złotych – zaznacza Sikorski.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-02 07:04:08
obi123: Kto projektował oczyszczalnie w gminie Hażlach??Ten człowiek powinien siedzieć w więzieniu,kiedy wybudowałem dom 7 lat temu już nie mogłem zostać podłączony do oczyszczalni i musiałem robić osadnik.Dlaczego nikt nie odpowiada za swoje błędne decyzje?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: