Rusza budowa apartamentów w ramach nowej bezczynszowej inwestycji w Cieszynie

Zamieszkaj w pięknym, widokowym miejscu, w otoczeniu lasów i łąk, na spokojnym osiedlu, znajdującym się tylko 2 km od cieszyńskiego Rynku i Wzgórza Zamkowego! Apartamenty Skrzypka już w sprzedaży. Dla pierwszych pięciu osób, które podpiszą umowę rezerwacji na zakup lokalu, przygotowano rabat w wysokości 10 000 zł.

Takiej inwestycji jeszcze w Cieszynie nie było - Apartamenty Skrzypka to póki co najbardziej nowoczesna bezczynszowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie. Cieszące oko apartamentowce powstają przy ulicy Ludwika Skrzypka na osiedlu Bobrek Wschód w Cieszynie, na wzniesieniu, w pobliżu niewielkiego osiedla niskich bloków. To miejsce nie zostało wybrane przez przypadek – otaczają je łąki i lasy, co tworzy wygodne i piękne miejsce do życia, wręcz wymarzone dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz tych, którzy cenią sobie bliskość natury. Dogodna lokalizacja osiedla, w pobliżu drogi wylotowej w kierunku Czech, Katowic, Bielska-Białej i Wisły ułatwi codzienną podróż do pracy osób zatrudnionych poza miastem. Blisko stąd również do przystanku autobusowego (zaledwie 100 m od budynku), z którego kursują autobusy linii 10 i 40. Nieopodal budynku znajduje się również sklep (kilkadziesiąt metrów dalej), przychodnia zdrowia „Ubezpieczalnia” (1,7 km), a Rynek, przejście graniczne i Wzgórze Zamkowe oddalone są zaledwie o ok. 2 km. Taką lokalizację doceni każdy, kto lubi i umie czerpać z uroków życia w mieście. 

Apartamentowiec Skrzypka składać się będzie z 5 mieszkalnych kondygnacji nadziemnych mieszczących nowoczesne apartamenty 2- i 3- pokojowe oraz 2 podziemnych kondygnacji, w których znajdzie się parking oraz komórki lokatorskie. Mieszkanie dla siebie znajdą tu zarówno single i singielki, jak i rodziny z dziećmi. Będzie to również świetna oferta dla inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem. Metraż, zaprojektowanych nowocześnie i funkcjonalnie, apartamentów, wahać się ma od 33 do 57 m2. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów szukających większego mieszkania, Apartamenty Skrzypka umożliwiają połączenie sąsiadujących ze sobą mieszkań (szczegółowe informacje na ten temat uzyskać można w biurze sprzedaży). Każdy lokal posiadać będzie balkon lub dostęp do ogródka przynależącego do wybranych mieszkań na parterze. Kolejną zaletą tutejszych apartamentów będzie widok – dzięki usytuowaniu apartamentowców na wzniesieniu, z okien mieszkań lokatorzy obserwować będą panoramę okolicy. W budynkach zainstalowane zostaną cichobieżne windy, dzięki którym powrót do domu zawsze będzie bardzo komfortowy.

Oszczędnym spodoba się minimalizacja kosztów utrzymania, jaką planuje się uzyskać dzięki zastosowaniu wysoce energooszczędnych rozwiązań. Takie oszczędności w połączeniu z bezczynszowym charakterem apartamentów to kolejne argumenty zachęcające do rezerwacji miejsca w tych eleganckich, zaprojektowanych ponadczasowo, budynkach. 

To pierwsza inwestycja w Cieszynie uznanego dewelopera z Czechowic- Dziedzic, który od 2011r. z powodzeniem zrealizował już wiele projektów deweloperskich w swoim rodzinnym mieście. Wśród ukończonych przedsięwzięć wymienić można między innymi budynki przy ulicy Pochyłej, Morcinka, Pocztowej czy Wąskiej.  W swojej wieloletniej karierze zawsze stawia na rozwiązania najdogodniejsze dla przyszłego nabywcy. Jego motto to: zadowolenie klienta, jakość oraz terminowość.  

Wybierając Apartamenty Skrzypka zyskujesz nowoczesne i wygodne miejsce do życia w dogodnej lokalizacji Cieszyna. Więcej na temat nowych apartamentów na osiedlu Bobrek Wschód przeczytasz na stronie: apartamentyskrzypka.pl.

Zainteresowany? Twoje wymarzone mieszkanie jest w Twoim zasięgu i już wkrótce może być Twoje! Nie zwlekaj i wybierz najlepsze!

Uwaga!

DLA PIERWSZYCH PIĘCIU OSÓB, KTÓRE PODPISZĄ UMOWĘ REZERWACJI NA ZAKUP LOKALU, 
PRZYGOTOWANO RABAT W WYSOKOŚCI 10 000 ZŁ. 

Rezerwacji apartamentów można dokonać w biurze nieruchomości:

GSI Nieruchomości
ul. Stawowa 67/5  (budynek PioComp)
Cieszyn

tel: 537-837-557
tel: 731-144-000

e-mail: biuro.gsi@gmail.com

Wszystkim zainteresowanym uzyskaniem kredytu hipotecznego, swą pomoc oferuje Biuro Sprzedaży zatrudniające specjalistów, którzy są w stanie znaleźć najlepszą ofertę kredytową dla każdego.

artykuł sponsorowany 

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją