Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozwiąż i wygraj - zachęca Biblioteka Miejska w Cieszynie

- Rozwiąż krzyzówki i wygraj nagrody - zachęca do udziału w konkursie Biblioteka Miejska w Cieszynie.

„Polscy nobliści. Konkurs wiedzy o polskich laureatach Literackiej Nagrody Nobla” to prawdziwa gratka dla miłośników krzyżówek. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rozwiązanie krzyżówek „Polscy nobliści”, wypełnienie odpowiedniego formularza i wrzucenie go do oznaczonej skrzynki znajdującej się na terenie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. - Konkurs zorganizowany został z okazji 15. rocznicy przyznania Nagrody Nobla Wisławie Szymborskiej. Konkurs polega na rozwiązaniu krzyżówek dostępnych na terenie biblioteki oraz na stronie www.biblioteka.cieszyn.pl (w zakładce KONKURSY) – informuje Magdalena Strządała z BM w Cieszynie -  Spośród osób, które do 23 grudnia 2011 r. nadeślą prawidłowe rozwiązanie, wylosowanych zostanie 10 laureatów, nagrodzonych książkami i nagrodami rzeczowymi. 

Kto może wziąć udział w konkursie wiedzy o polskich laureatach Literackiej Nagrody Nobla? - Każdy chętny – podkreśla M. Strządała -"Polscy nobliści" to ostatni konkurs organizowany przez Bibliotekę Miejską w Cieszynie w roku 2011.  

Jeśli więc lubisz rozwiązywać krzyżówki i znasz ...imię trzech żon autora „Bez dogmatu", autora "Ocalenia"; laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w 1980 r., nazwę baobabu z powieści „W pustyni i w puszczy”, imię ukochanej Zbyszka z Bogdańca ...nie zwlekaj, weź udział w konkursie. 

- Rozwiązaną krzyżówkę i wypełniony formularz z danymi osobowymi można nadsyłać również pocztą tradycyjną, na adres: Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn. Rozwiązanie krzyżówki (dwa hasła pionowe oraz hasło główne) wraz z danymi osobowymi można także nadsyłać pocztą elektroniczną na adres czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl - informują organizatorzy. 

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 033 8520 710 wewn.13 oraz e-mail: czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl lub bezpośrednio w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie (ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn). 

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: