Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Roztańczone Mini Disco dla Przedszkolaków

To nie tylko fajna zabawa, ale również atrakcyjnie spędzony czas. Tym razem oferta skierowana jest do najmłodszych mieszkańców Cieszyna i nosi nazwę Roztańczone Mini Disco dla Przedszkolaków.

Odtąd poniedziałki w Centrum "Kontakt" Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej Być Razem będą roztańczone. Organizatorzy Mini Disco dla Przedszkolaków zapraszają wszystkie maluchy do wspólnej zabawy. Atrakcji nie zabraknie. Oprócz balonowych inspiracji, tematycznych gier, malowania buziaków i tańca - na dzieci czeka mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Roztańczone Mini Disco dla Przedszkolaków to odpowiedź na zapotrzebowanie... ze strony rodziców. - Bardzo wielu rodziców, którzy korzystają z naszej oferty psychologicznej, prawniczej lub warsztatów często pytało nas o zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Polecaliśmy do tej pory ceramikę oraz język angielski, na który jednak uczęszczać może ograniczona liczba chętnych. Wyszliśmy więc z inicjatywą zorganizowania jeszcze dodatkowych zajęć dla maluchów..– mówi w rozmowie z portalem ox.pl Aneta Stachowiak-Zając z Centrum "Kontakt" Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej Być Razem w Cieszynie.

Pomysł miał również drugie podłoże. Osoby dorosłe uczestniczące w warsztatach dla rodziców często rezygnowały z zajęć, ponieważ musiały zapewniać w tym czasie opiekę swoim pociechom. Pora to zmienić. Zajęcia Roztańczone Mini Disco dla Przedszkolaków prowadzone są w poniedziałki, od godziny 16.00 do 17.30. - Zazwyczaj podczas półtoragodzinnej zabawy realizowany jest jakiś konkretny scenariusz zabaw. Dzień Piracki, Halloween, Bal Księżniczek i Rycerzy... to tylko kilka z wielu propozycji. Zdarza się, że osoba prowadząca spotkanie również sama zakłada przebranie, by zabawie nadać odpowiedni klimat – dodaje Aneta Stachowiak – Zając.

Program obejmuje zabawy kolorową, animacyjną chustą Klanzy, balonowe kreacje (długie balony do modelowania lub zwykłe okrągłe), malowanie buziek, tańce animacyjne, zabawy przy dziecięcych hitach muzycznych, oraz integracyjne gry i zabawy dla dzieci dostosowane do ich wieku i umiejętności. - Zajęcia prowadzi pedagog, animator czasu wolnego, równocześnie pasjonat pedagogiki zabawy – podkreśla pani Aneta – Zachęcamy do udziału wszystkie dzieci. Nie warto się nudzić, razem jest weselej...

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 33 479 54 55 lub bezpośrednio w Centrum „Kontakt” przy ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: