Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozdadzą bezpłatną żywność

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w imieniu Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Brennej informuje, że w dniach 26-27 października będzie wydawana bezpłatna żywność dla zakwalifikowanych osób w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

Żywność jest przeznaczona dla osób korzystających z pomocy społecznej oraz spełniających kryterium dochodowe. Realizujemy to zadanie wspólnie z breńskim oddziałem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. - informuje Tomasz Kawa kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brennej. Jak dodaje - prosimy zwrócić uwagę na godziny wydawania żywności, bo są one inne niż pierwotnie zakładano.

Akcja odbędzie się za plebanią Kościoła pw. „Wszystkich Świętych” w Górkach Wielkich w godzinach: środa 12.00-15.00, czwartek godz. 9.00-12.00. Osoby uprawnione proszone są o zgłaszanie się w wyznaczonym terminie po odbiór żywności.

Potrzebujący, którzy w przyszłości chcieliby skorzystać z tej formy wsparcia, powinny zgłosić się w GOPS lub PKPS. Trzeba być zarejestrowanym w naszej bazie, korzystać z naszej pomocy, wówczas wiemy, że osoby te spełniają kryteria dochodowe. Na tej zasadzie te osoby uzyskują uprawnienia do odbioru żywności – wyjaśnia Kawa.

W skład pomocy żywnościowej wchodzi 19 produktów. Są to m.in. oleje, makarony, mleko, cukier, ale i konserwy mięsne, sery, czy powidła. Akcje w takiej formie pomocy mają odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu.

JB

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: