Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rodzinny festiwal w Ostrawie

Dla najmłodszych uczestników festiwalu Colours of Ostrava, wraz z ich opiekunami, przewidziano mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie także wielu polskich gwiazd, którzy wystąpią podczas kolejnej edycji imprezy.

Oprócz przyjaznej atmosfery, którą można odczuć podczas festiwalu, organizatorzy zadbają także o rozrywkę przeznaczoną dla rodzin z dziećmi. Zostanie stworzony specjalny Family Park, gdzie będą mogli przebywać opiekunowie ze swoimi pociechami.  Do dyspozycji będą m.in. boiska do siatkówki i piłki nożnej, badmintona czy koszykówki. Oprócz tego: spokojna strefa relaksu z wygodnymi fotelami, namiot z grami planszowymi i karcianymi, piaskownica, warsztaty cyrkowe i artystyczne, joga dla mam i Capoeira. Family Park obejmować będzie także wygodną strefę dla matek i dzieci. Rozłożony zostanie specjalny namiot wyposażony we wszystko co niezbędne dla komfortu rodziców i niemowląt m.in. stół do przewijania, krzesła do karmienia, kuchenkę mikrofalową, czajnik i wszystkie podstawowe kosmetyki dla dzieci. Milusińskich będzie można także zostawić pod okiem, przygotowanego do tego celu personelu. Festiwalowa opieka nad dziećmi jest płatna i wynosi 50 CZK za godzinę.

W tym roku czescy organizatorzy postarali się o siedem gwiazd z Polski. Pojawią się: Monika Brodka, Maria Peszek, Syny, Artur Rojek, Anna Maria Jopek & Kroke, Fismoll oraz Freeborn Brothers, To wielki ukłon w stronę polskich entuzjastów festiwalu, bowiem corocznie do Ostrawy przyjeżdża coraz więcej naszych rodaków, szukających nie tylko czeskich festiwalowych wrażeń, ale chcących również podążać za zróżnicowanymi muzycznymi trendami, których nasi południowi sąsiedzi gwarantują wiele.

Przypominamy, że festiwal Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2016r.


eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: