Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rodzicu nie zwlekaj !

Nie zwlekaj, zainteresuj się w porę, poznaj przyczyny, mechanizmy rozwoju i skutki uzależnień, a uchronisz swoje dziecko przed najcięższym nałogiem XXI wieku – apelują organizatorzy konferencji, ktora odbędzie się 15 września (środa) w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Hażlachu.

„Zagrożenia cyberprzestrzeni – aspekty wychowawcze i zdrowotne” to temat konferencji, która rozpocznie się 15 września o godzinie 15.00  w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Hażlachu. Multimedialne spotkanie poprowadzą specjaliści z Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Józef Bednarek i dr Anna Andrzejewska.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali wszyscy rodzice. -Zagrożenia świata wirtualnego (cyberprzestrzeni) są nową i powszechną patologią społeczną, dynamicznie rozwijającą się, mającą wymiar globalny. Skutki zagrożeń są niebezpieczne dla naszych dzieci. Jeżeli twoje dziecko nadmiernie przebywa przed komputerem, rezygnuje z obowiązków domowych i szkolnych, nie ma poczucia realnego czasu, jest nadpobudliwe lub staje się agresywne oraz wykazuje inne nietypowe zachowania, to może być na drodze do uzależnienia od mediów cyfrowych i świata wirtualnego (cyberprzestrzeni) – informuję organizatorzy.

Warto skorzystać - wstęp wolny. 

 - Mam wrażenie, że moje 13-letnie dziecko „wpadło” w sieć i nie potrafi z niej wyjść – przyznaje Jolanta Nowak – wiem, że spora w tym moja wina, zapracowana, zagoniona w codzienności nie zwracałam uwagi na to, ile czasu spędza przed monitorem komputera, ba... może nawet było mi na rękę to, że potrafiło sam zająć się sobą... Mam nadzieję, że specjaliści, którzy poprowadzą konferencję pomogą mi rozwiązać problem i uchronić dziecko przed nałogiem...

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: