Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rockmani ze Strumienia w finale

Holyguns to kolejny zespół rockowy ze Strumienia, który postawił sobie za cel zawojowanie rynku muzycznego. Już w piątek (7.05) wystąpi w finale Antyfestu Antyradia, który odbędzie się w Zabrzu.

Antyfest Antyradia to coroczny konkurs muzyczny organizowany przez rozgłośnię radiową. Jego zwycięzca otrzymuje nie tylko statuetkę Złotej Kosy, ale także możliwość nagrania płyty oraz występu na Pol'and'Rock Festiwal (dawny Przystanek Woodstock).

W jury konkursowym zasiądą Marcin Bąkiewicz (dyrektor muzyczny Antyradia), Andrzej Puczyński (producent muzyczny) oraz Wiesław Weiss (redaktor naczelny pisma Teraz Rock).

Impreza będzie transmitowana na antenie stacji radiowej i rozpocznie się o godzinie 19:00. Strumieński zespół wyjdzie na scenę około godziny 21:00.

Holyguns to zespół, który w swojej twórczości porusza bardzo ważne społecznie tematy. - Obecnie zespół przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego krążka zatytułowanego BLIZNY, połączonego z kampanią społeczną kierowaną działaniami przeciwko przemocy, tym samym wspierając osoby będące ofiarami przemocy w rodzinach z problemami dysfunkcyjnymi, uzależnieniami - zapewniają na swojej stronie internetowej muzycy.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: