Reprezentacja Polski do lat 16-tu zremisowała z Rumunią w Wiśle

Wisła okazała się dla nas szczęśliwsza, gdyż osiągnęliśmy remis, ale czujemy pewien niedosyt, bo była szansa na wygraną. Chwila nieuwagi w końcówce spotkania kosztowała nas utratę bramki i zwycięstwa - tak komentował przebieg wczorajszego (14.10.2010) meczu Ryszard Robakiewicz, II trener kadry U-16. Wisła zatem była dla młodych piłkarzy szczęśliwsza niż Bielsko-Biała, gdzie we wtorek drużyna U-16 przegrała z Rumunią 3-0.

Pierwsza połowa na stadionie OS "Start" nie zapowiadała się dobrze dla naszych piłkarzy. Rumunie grali sprawniej, jednak  bezpośredniego zagrożenia na bramkę nie stworzyli. Polacy, wyraźnie wystraszeni wysoką przegraną kilka dni wcześniej w Bielsku - Białej zamknęli się w obronie.
Druga połowa była zdecydowanie lepsza dla biało-czerwonych. odważne ataki zaowocowały w końcu bramką w 62 minucie meczu. Wkrótce jednak przeciwnicy odrobili stratę i mecz zakończył się ostatecznie remisem.