Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Remonty w Strumieniu

Trwają wakacje, a w szkołach w tym czasie remonty. W gminie Strumień największą inwestycją jest termomodernizacja budynku szkoły w Zabłociu, ale to nie jedyna szkoła która przechodzi lifting.

- Termomodernizacją kosztować będzie ponad 800 tys. złotych – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia. Lecz to nie jedyna inwestycja, która rozpoczęła się przed wakacjami. Wykonano już ogrodzenie pomiędzy Miasteczkiem Ruchu Drogowego, a terenem należącym do Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Drogomyślu, wymieniono część instalacji C.O. oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej w piwnicach Przedszkola w Zbytkowie.  - Od kilku lat przeprowadzane są  prace remontowe w placówkach oświatowych nie tylko w okresie wakacyjnym a podejmuje działania w ramach potrzeb i również konieczności na bieżąco. Część prac remontowych już jest za nami  – relacjonuje Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

We wszystkich placówkach oświatowych w czasie wakacji, będą również przeprowadzane drobne prace konserwacyjne takie jak – malowanie, drobne remonty i wymiany. Z gminnej kasy wydane na ten cel zostanie ok.  50 tys. zł  W okresie wakacyjnym dodatkowo zostaną wykonane inne przedsięwzięcia inwestycyjne – Planujemy rozpoczęcie prac związanych z naprawą kominów budynku Zespołu Szkół w Drogomyślu, budynku Przedszkola w Drogomyślu oraz budynku Gimnazjum w Strumieniu – dodaje burmistrz Strumienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: