Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Remont ul. Goleszowskiej w Dzięgielowie

Uwaga kierowcy, od 1 września 2017 r. z przyczyn technologicznych oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, na czas wykonywania robót, zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu ul. Goleszowskiej w Dzięgielowie.

Zmiany związane są  z planowanym rozpoczęciem  remontu częściowego drogi powiatowej prowadzącej od Zamku w Dzięgielowie do Goleszowa .

Jak informuje Tomasz Lenkiewicz z UG w Goleszowie dla uczestników ruchu drogowego przygotowano objazd, który został poprowadzony ulicami: Zamkową i Lipową w Dzięgielowie, Stalmacha i Cieszyńską w Bażanowicach, Cieszyńską i Grabową w Goleszowie. W załączeniu mapka z zaznaczonym objazdem.

Planowany termin przywrócenia ruchu to połowa września 2017 r. Dokładna data uzależniona będzie od rzeczywistego postępu robót. Roboty polegać będą m.in. na wymianie nawierzchni jezdni, utwardzeniu poboczy, na odcinku ok. 800 m

(red.mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-30 12:19:49
miglanc_7: \&quot;Jak informuje Tomasz Lenkiewicz z UG w Hażlachu....\&quot; Od kiedy Dzięgielów jest w gminie Hażlach? No no szacun Panie Wójcie za aneksje Dzięgielowa - wreszcie coś się dzieje!<br />Podpisali<br />Wdzięczni mieszkańcy z Dzięgielowa ;)
2017-08-30 13:27:28
JaSza11: Miglanc nie pij tyle!
2017-08-30 21:35:16
miglanc_7: @JaSza11 - do twojej wiadomości nie piję.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: