Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Remont siatki w rejonie ulicy Bobreckiej

Dziś (7 marca 2019 roku) Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie poinformował o rozpoczęciu remontu siatki zabezpieczającej przed gołębiami, znajdującej się pod wiaduktem na ulicy Bobreckiej w Cieszynie. W związku z pracami mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu.

Remont siatki zabezpieczającej przed gołębiami przebiega nad ulicą Bobrecką w Cieszynie, w okolicy zjazdu na drogę prowadzącą w kierunku Targowska rolno-spożywczego i Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Pod wiaduktem znajduje się również parking. Prace mają potrwać przez dwa tygodnie - W związku z powyższym (remontem – przyp.red.) w czasie wykonywanych robót mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych oraz tymczasowe zamknięcie parkingu przy Bobreckiej pod wiaduktem – poinformował Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Planowany termin ukończenia realizacji zadania to 21 marca 2019 roku. Do tego czasu ruch powinien przebiegać bez większych przeszkód, jednak mogą wystąpić czasowe utrudnienia, dotyczące zarówno ruchu samochodów, jak i pieszych. Kierowcy, którym szczególnie zależy na czasie powinni więc zdecydować się na skorzystanie z trasy alternatywnej.

 

Google Maps
źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: