Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rękodzielnicze cuda na kiermaszu

Kiermasze w ostatnich latach wpisały się już na stałe w pejzaże miast, miasteczek i wsi. Nie inaczej jest i u nas. W sobotę 9.12.2017 na placu zamkowym w Zebrzydowicach zostanie zorganizowany po raz kolejny już kiermasz świąteczny. Wiemy, że czekacie na sprzedawców rękodzieła oraz smacznych wypieków. Nie zabraknie też kalendarzy.

Zanim zaczną się tłumy w sklepach i marketach  szukając dla najbliższych prezentów, a dla siebie ozdób choinkowych, czy domowych wypieków, warto się wybrać do Zebrzydowic. Wzorem lat ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach zaprasza państwa na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 9 grudnia na placu zamkowym w Zebrzydowicach w godz. 9:00-13:00 – dobrego towaru nie trzeba reklamować – mówi dyrektor zebrzydowickiego GOK-u, Małgorzata Guz – a takim niewątpliwie są produkty ludzkich rąk, jakie można nabyć u nas. To nie są wytwory maszyn, w każdym z tych ręcznie i misternie wykonanych rzeczy jest kawałek duszy artysty, który je wykonał.  

Tradycyjnie nie zabraknie również wypieków i innych produktów. Zapraszamy na zebrzydowicki plac zamkowy już  w najbliższą sobotę – warto!

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: