Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rajdowe Przedszkole w Hażlachu

5 czerwca zespół rajdowy "Zieja Rally Team" na zaproszenie Dyrekcji oraz dzieci z Przedszkola Publicznego w Hażlachu odwiedził najmłodszych kibiców sportów motorowych.

Było to niewątpliwie duże wydarzenie dla dzieci i coś nowego dla kadry nauczycielskiej, tym bardziej, iż zespół ZRT pochodzi z tej samej miejscowości, co odwiedzone przedszkole. Dzieci zobaczyły samochód, mogły dotykać oraz wsiąść do środka. Rajdowcy w składzie Łukasz Zieja oraz Andrzej Mrowczyk opowiedzieli o emocjach i wydarzeniach, jakie im towarzyszą podczas rajdowych zmagań.

Pilot Andrzej Mrowczyk przygotował prezentację multimedialną obrazującą rajd od podszewki, który został zaprezentowany zebranym na salce dzieciom i ich wychowawcom. Przedstawiono również krótki film promujący zespół rajdowy "Zieja Rally" Team, podczas którego załoga rozdała wszystkim upominki i kolorowanki. Dzieci również nie pozostały dłużne i ofiarowały rajdowcom śliczny rysunek wraz z podziękowaniami, a odwiedziny zakończono wspólnym zdjęciem dzieci i zespołu "Zieja Rally Team".

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: