Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rajdowe Halloween z Kajto

Po ostatnich sukcesach Kajetana Kajetanowicza i braci Szejów, ich rodzinny Ustroń stał się swoistą mekką fanów rajdów. Przybywa atrakcji oraz imprez kierowanych do tej grupy osób. Wśród nich jest jedna, która już od trzech lat, cieszy się niesłabnącą popularnością - Rajdowe Halloween w Angel?s Pub and Restaurant.

- Pierwsze Rajdowe Halloween miało miejsce trzy lata temu – mówi Szymon Romaniuk, manager lokalu. Z założenia miała to być impreza dla fanów motorsporu, będąca ukoronowaniem sezonu rajdowego.  Nie wiedzieliśmy wtedy, że format tej zabawy spotaka się z takim zainteresowaniem wśród naszych gości. Miło być skromnie, a wyszło tak, że zamykaliśmy lokal o 10 rano, dnia następnego – śmieje się Romaniuk.

I nic dziwnego. Co roku gośćmi tej imprezy są: mieszkający w Ustroniu, Rajdowy Mistrz Polski – Kajetan Kajetanowicz, bracia Szejowie oraz lokalna czołówka rajdowa. Fani mają okazję nie tylko przywitać się oraz pożartować ze swoimi idolami, ale także, w luźnych rozmowach, dowiedzieć się więcej na temat ich występów podczas zakończonego sezonu oraz planów na sezon następny.

- W tym roku przygotowaliśmy dla naszych gości jeszcze większą dawkę atrakcji  – zdradza Szymon Romaniku. Mamy przygotowane rajdowe symulatory szkoleniowe VRS, specjalnie opracowane na tę okazję rajdowe menu oraz pokaz niepublikowanych onboardów i klipów rajdowych. Muzykę serwować będzie non-stop dwóch Dj-ów. Swoje przybycie zapowiedział już Kajto, bracia Szejowie, Jurek Tomaszczyk, Damian Tomala oraz Mateusz Martynek. Mamy jeszcze kilka atrakcji w zanadrzu, ale to nasza niespodzianka – dodaje tajemniczo.

Organizatorzy zapewniają, że jak co roku będzie to zabawa „z piskiem opon i w oparach wysokooktanowej benzyny”. Jak powiedział nam Romaniuk, wstęp na imprezę będzie tradycyjnie darmowy, a jej rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19:00, 31 października 2013 r.

.
 

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: