Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rajd Wisły: utrudnienia

W związku z organizacją 65. RAJDU WISŁY w dniach 27 i 28 września na drogach miasta Wisły i gmin: Istebna, Milówka oraz Rajcza, na potrzeby przeprowadzenia Odcinków Specjalnych wyłączone z ruchu drogowego będzie kilka odcinków dróg.
  • W dniu 27.09.2019 w godzinach: 17:30 – 22.00 zamknięty zostanie ruch drogowy w Wiśle na ulicach: Olimpijska (za Ośrodkiem START), 11-go Listopada, Partecznik, Górnośląska, Kamienna.
  • W dniu 28.09.2019 w godzinach 07:00 – 17:00 zamknięty zostanie ruch drogowy w Istebnej: Zaolzie, Raztoka, Mlaskawka, Rdzawka, Przełęcz Koniakowska.
  • W dniu 28.09.2019 w godzinach 07:30 – 17:30 zamknięty zostanie ruch drogowy w Milówce i Rajczy: Szare, Kasperki, Krutaki, Pawliczne, Tarliczne, Kępki, Urbanki, Madejka, Przełęcz Kotelnica w kierunku Nieledwii.

Automobilklub Śląski organizator rajdu, gorąco prosi mieszkańców, przez które przebiega trasa odcinka specjalnego o zaplanowanie wyjazdów i przyjazdów oraz podróży w taki sposób, aby uniknąć dróg wyłączonych z ruchu. Zwraca się również z apelem o zdrowy rozsądek i zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa podczas oglądania zmagań załóg biorących udział w rajdzie. Warto również przypomnieć, że po przejeździe samochodu oznaczonego literą „C” pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez trasę odcinka, a także wychodzić poza strefy wyznaczone taśmami. Dodatkowo nie wolno wjeżdżać na trasę odcinka samochodami, ani innymi środkami transportu, nawet rowerami.

 W czasie zamknięcia dróg pamiętamy o bezpieczeństwie innych. W razie pilnej potrzeby udzielenia pomocy medycznej czy ratunkowej prosimy o skontaktowanie się z najbliższym sędziom stojącym na zabezpieczeniu i poinformowanie go o takiej konieczności. Na starcie odcinka posiadamy odpowiednie służby ratunkowe, które zostaną uruchomione, aby pomóc innym.

Mapy Odcinków Specjalnych znaleźć można na stronie http://wisla.rsmsl.pl/kibice/mapy/

(red./mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-26 22:12:36
SprawiedliwyBARDZIEJ: DZIEKUJE WSZYSTKIM FANOM I ORGANIZATOROM. POMIMO PRZECIWNOSCI LOSU JAKIE TAKIE IMREZY SPOTYKAJA... NIE ZAKAZUJMY UMOZLIWIAJMY DAJMY MOZLIWOSCI. Zamiast.narzekac na buczenie w nocy i bezzasadne telefony na policję. JEDYNE ZYCZENIE ODCINEK CISOWNICA. A dla antyfanow to przez brak koncentracji i nieumiejętność radzenia sobie w sytuacjach ekstremalnych ludzie giną na drogach... POLECAM SZKOLENIA RAJDOWE ORGANIZOWANE PRZEZ POLSKI ZWIOAZEK MOTOROWY. Bo jeżeli ktoś się nie szkoli nie próbuje nie może być dobry...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: