Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rajd Rzeszowski bez Szejów

Poznaliśmy załogi, które będą rywalizować na trasie Rajdu Rzeszowskiego w rundach Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Niestety, mimo wcześniejszej deklaracji, na liście zgłoszeń zabrakło Jarosława i Marcina Szejów.

Wszystko to jednak ma ważny powód. Cały zespół wspólnie podjął decyzję, żeby skupić się trzeba przede wszystkim na przygotowaniach do Rajdu Barum.

Jarek Szeja: „Bardzo żałuję, że nie będzie nas na Rajdzie Rzeszowskim, bo zależało nam, żeby pojawić się przed polskimi kibica i powalczyć z naszą czołówką, ale w obecnej sytuacji mobilizujemy wszystkie siły na kolejną rundę Mistrzostw Czech.

Rajd Barum to największa impreza u naszych południowych sąsiadów, priorytetowa dla nas, dla naszych partnerów i dla ekipy ROTO. Chcemy się jak najlepiej przygotować i powalczyć o zwycięstwo. Przed nami kilka intensywnych dni. Mamy mocno rozplanowany czas na testy. Będziemy pracować nad silnikiem, zawieszeniem, dyferencjałami i testować różne ustawienia. Nasze tempo w tym roku jest dobre, ale chcemy jeszcze spróbować urwać kilka sekund. Mam nadzieję, że kibice zrozumieją naszą decyzję, a my odwdzięczymy się na odcinkach następnej rundy Mistrzostw Europy."

 

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: