Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rajd Cieszyńska Barbórka (znów) odwołany

Cieszyńska Barbórka została odwołana – taka informacja ukazała się w czwartek (07.10) na stronie ZO PZM Katowice. Automobilklub cieszyński w piątek potwierdził tą niezbyt dobrą informację dla kibiców rajdów samochodowych.

Już drugi rok z kolei Rajd Cieszyńska Barbórka został odwołany. W 2021 roku jednak, w przeciwieństwie do roku poprzedniego, powodem odwołania rajdu nie są covidowe restrykcje, a kwestie finansowe - Mimo zaangażowania wielu osób i instytucji nie zdołaliśmy zebrać pełnego budżetu. Rosnące koszty wielu składowych rajdu spowodowały, iż nasze planowane wydatki zostały mocno przekroczone. Tegoroczna funkcja dyrektora była mocno wymagająca i nie wszystkie rzeczy zostały zrobione, jak trzeba. Jest mi bardzo przykro, że tak się stało, tym bardziej że ubiegłoroczna edycja również nie mogła się odbyć. Jednak patrząc z boku, bez emocji uważam, że była to jedyna słuszna decyzja, która pozwoliła nie zadłużyć Klubu. Dziękuję wszystkim osobom i naszym partnerom, którym nam zaufali i włączyli się w organizację Barbórki. Jeszcze raz bardzo Was wszystkich przepraszam za odwołanie rajdu i ufam, że w odmienionym składzie w przyszłych sezonach Cieszyńska pokaże swoje prawdziwe rajdowe piękno! – poinformował Radomir Motyl z Automobilklubu Cieszyńskiego.

Z powodu odwołania 46. Edycji Rajdu Cieszyńskiej Barbórki Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego przy Zarządzie Okręgowym PZM w Katowicach informuje, że 66. Rajd Wisły stanowi ostatnią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Zgodnie z regulaminem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, podczas Rajdu Wisły zostaną przyznane punkty bonusowe.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-10-09 21:26:42
święty_Patryk: i bogu niech będą dzięki
2021-10-09 21:39:58
CosaNostra: Mądra decyzja
2021-10-09 23:46:52
Grzegorz P.: Skoro nie ma budżetu to rozumiem decyzję (sponsorów nie ma?)ale bardzo szkoda, że taki rajd się znowu nie odbędzie.
2021-10-10 14:11:41
najśw.patyk: tępy patryk ty nawet prawka nie masz peowski betonie więc rajdów nie komentuj parszywa ruska świnio ,
2021-10-10 17:05:20
święty_Patryk: tak, to się nadaje wprost na przekierowanie do pp., P. Lose i W. Tatka - panie Tatka, radzę drukować cytaty z tego patyka pocztówkach i sprzedawać w sklepie z dewocjonaliami, jest ekipa która chętnie kupi i na ścianie powiesi, pan ma głowę do interesów....
2021-10-10 17:05:59
święty_Patryk: panie Lose, na wypadek, gdyby się pan nudził...: https://wiadomosci.ox.pl/strona/regulamin-komentarzy
2021-10-11 07:56:00
Oko: Trafiła kosa na kamień i płacze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: