Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Puzzle na cieszyńskim rynku

Na cieszyńskim rynku odbyła się ostatnia już akcja w ramach projektu polsko-czeskiego „Klimat Bez Granic” organizowanego przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Zgodnie z zasadą „Myśl globalnie, działaj lokalnie” Fundacja Ekologiczna ARKA we współpracy z czeskim Stowarzyszeniem Młodzieży Polskiej realizuje projekt „Klimat bez granic”. Celem projektu jest pogłębienie świadomości ekologicznej społeczeństwa, uzmysłowienie znaczenia lokalnych i indywidualnych działań w walce z globalnymi problemami oraz podkreślenie ponadgranicznego charakteru zmian klimatycznych.

- Wspólne układanie puzzli na cieszyńskim rynku miało na celu informowanie i uświadamianie społeczeństwa na temat problemów wynikajacych ze zmian klimatycznych – wyjaśnia Szymon Kułakowski z Fundacji Ekologicznej Arka.

W zabawie udział wzięli uczniowie z Cieszyna, Czeskiego Cieszyna i Bielska Białej. Uczestnicy ozdobili rynek w Cieszynie puzzlami o wymiarach 8 na 8 metrów, a następnie ruszyli do czeskiej części  miasta, żeby kontynuować akcję.


(bsk)

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: